Doprava

Dodávka

Tovar bude dodaný v čo najkratšom možnom termíne. Pri bežnom tovare, ktorý máme na sklade je termín dodania väčšinou do 48 hodín od expedície. Ak je potrebné tovar objednávať u výrobcu, a ten ho má skladom je dodacia doba obvykle 3 - 10 pracovných dní a bude spresnená mailom prípadne telefonicky so zákazníkom. Ak tovar nie je skladom ani u výrobcu, a teda je potrebné čakať na jeho výrobu, dodacia doba bude oznámená zákazníkovi individuálne.

Poučenie pri preberaní zásielky:

Vizuálne skontrolujte, či je obal neporušený a nevykazuje zjavné znaky poškodenia. Ak zistíte zjavné poškodenie, tovar nepreberajte a do prepravného listu napíšte - "odmietnuté - TOVAR POŠKODENÝ"

V prípade poškodenia túto skutočnosť prosím ihneď oznámte na tel: +421915/898688, popr. e-mail: [email protected] V prípade poškodenia samotného tovaru po rozbalení bezodkladne najneskôr však do 3 pracovných dní túto skutočnosť oznámte na tel: +421915/898688 , popr. e-mail: [email protected]

Náklady na dopravu a manipuláciu

Cena za dopravu tovaru je paušálna (pneumatiky - osobné, off-road, van; disky - hliníkové, plechové, príslušenstvo) kamkoľvek po SR 5 € s DPH / kus pokiaľ sa jedná o ucelenú sadu diskov, alebo pneumatík. Pri objednávke iba jedného kusu pneumatiky alebo disku je účtovaná preprava 10,00 € s DPH/kus. V prípade zásielky nižšej hmotnosti ako sú skrutky, krúžky alebo bezpečnostné príslušenstvo je toto zasielané prostredníctvom poštovej dobierky v cene 5 € s DPH/zásielka.

Používaním stránok prevádzkovateľa Pneuservis Biado
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.